SIECI STRUKTURALNE

Sieci strukturalne

Instalacja okablowania strukturalnego umożliwia tworzenie sieci komputerowych, telefonicznych, alarmowych, transfer sygnałów telewizyjnych oraz sterowanie wieloma urządzeniami w nowoczesnej firmie.

Jak każda instalacja niskonapięciowa ma swoje specyficzne zastosowania i związane z tym wymagania w zakresie projektu, sposobu montażu, zarządzania i użytkowania. Przede wszystkim ma być efektywna, a zatem jej wykonanie i wdrożenie musi uwzględniać wszystkie potrzeby odbiorcy oraz przebiegać zgodnie z najwyższymi standardami bezpieczeństwa.

W przypadku nowo powstających obiektów sieć strukturalna może być przez nas wykonana od postaw, natomiast w użytkowanych budynkach zaproponujemy podniesienie funkcjonalności i poprawę wydajności systemu. Jest to o tyle ważne, iż sprawnie działająca sieć okablowania strukturalnego odpowiada za zarządzanie w firmie oraz poprawne funkcjonowanie większości procesów technicznych i komunikacyjnych. Daje również możliwość dowolnej rozbudowy stanowisk pracy oraz dokonywanie niezbędnych zmian w konfiguracji sieci bez utraty jakości i zakłóceń w jej działaniu.

 W skład sieci strukturalnej wchodzą między innymi: okablowanie, gniazda, switche, routery oraz inne elementy służące zarządzaniu siecią. Zalecane jest też wykonanie instalacji elektrycznej dla urządzeń komputerowych i sieciowych nadmiernie wrażliwych. Wdrożenie większych sieci, a tak jest w przypadku biur i przedsiębiorstw, wymaga w pełni profesjonalnego podejścia – od etapu projektu instalacji, poprzez ułożenie okablowania strukturalnego, po końcowe pomiary stanu poszczególnych zakończeń.

Dzięki naszemu doświadczeniu zapewnimy Państwu solidne wykonanie wszystkich powyższych elementów oraz fachowe doradztwo na każdym etapie tej inwestycji.

Zadzwoń do nas:

+48 794 407 601

Napisz do nas:

biuro@gge-elektryka.pl