NOWE BUDOWNICTWO

Elektryka w nowym budownictwie

Montaż instalacji elektrycznej zgodny z dokładnie przemyślanym projektem to bardzo ważny etap budowy poprzedzający wszelkie prace wykończeniowe w nowych domach i mieszkaniach.

Z naszego doświadczenia wynika, że oszczędności poczynione przez inwestora na tym etapie bez uwzględnienia kosztów łącznych, tzn. zarówno inwestycyjnych, jak i eksploatacyjnych, będą pozorne. Dopiero zaplanowanie wszystkich działań od podstaw, analiza zużycia energii, optymalizacja energetyczna i wprowadzenie indywidualnych rozwiązań są w stanie zagwarantować wymierne korzyści, nie tylko finansowe. Niekiedy rozwiązania droższe inwestycyjnie po przeanalizowaniu kosztów eksploatacyjnych okazują się najbardziej efektywne.

Zapewniamy profesjonalną analizę i wykonanie:

Nowoczesny system alarmowy może:

prac instalacyjnych i montażowych zgodnie z projektem

(rozprowadzenie okablowania, gniazda, łączniki, wypusty pod oświetlenie, rozdzielnia, tablica licznikowa)

montażu instalacji niskonapięciowych

(sterujących, alarmowych, antenowych, kontroli dostępu, LAN/WAN i innych)

montażu instalacji elektrycznej z możliwością rozbudowania o automatykę pod inteligentny dom

W ramach wykonawstwa instalacji w nowo powstającym budynku możemy zaproponować m.in. wzbogacenie projektu o instalację fotowoltaiczną lub montaż dodatkowych inteligentnych liczników (np. smart meter), dzięki którym Klient zyska wgląd w całkowity przepływ energii w dowolnym momencie, a nie tylko na rozliczeniach z zakładem energetycznym.

Innowacyjność, wysokie standardy, realne oszczędności i bezawaryjność to także jedne z najważniejszych cech inteligentnego domu, który jest obecnie najnowocześniejszym rozwiązaniem zapewniającym właścicielowi bezpieczeństwo, wygodę i wysoki poziom niezależności energetycznej. Warto skonsultować to z naszymi doradcami: 

Zadzwoń do nas:

+48 794 407 601

Napisz do nas:

biuro@gge-elektryka.pl