STARE BUDOWNICTWO

Modernizacja instalacji elektrycznej w budynkach użytkowanych

W budynkach użytkowanych, zwłaszcza w starym budownictwie, może wystąpić szereg problemów związanych z przestarzałą instalacją, co przekłada się wprost na zbyt wysokie rachunki za prąd.

Konieczna jest wtedy wnikliwa analiza niepokojącej sytuacji i szybkie ustalenie jej przyczyn. Może się na przykład okazać, iż w pewnych określonych godzinach zużywamy nieproporcjonalnie więcej energii, niż kiedy indziej w ciągu doby. Na taki stan rzeczy wpływa nie tylko złe funkcjonowanie starej instalacji, ale także wadliwe działanie wyeksploatowanych urządzeń czy nieefektywne źródła światła. Naszym zadaniem jest wyeliminowanie problemu. Po jego zdiagnozowaniu przedstawiamy Klientowi plan naprawy i podejmujemy konkretne działania. Najefektywniejszym rozwiązaniem jest wymiana bądź modernizacja istniejącej instalacji elektrycznej.

Oferta modernizacji instalacji elektrycznej w istniejacych budynkach obejmuje:

wykonanie nowej instalacji elektrycznej
analiza schematu strukturalnego i modernizacja istniejącej instalacji elektrycznej
optymalizacja energetyczna
modernizacja rozdzielni elektrycznych, np. wymiana starych zabezpieczeń ceramicznych na nowe automatyczne wyłączniki nadprądowe, różnicowo-prądowe, ograniczniki przepięć
wykonanie instalacji fotowoltaicznej
rozbudowa istniejącej instalacji o automatykę pod inteligentny dom

Remont lub wykonanie nowej instalacji oprócz oszczędności zwiększa także bezpieczeństwo mieszkańców, m.in. dzięki wykonaniu szeregu zabezpieczeń. Rozwiązania dobieramy indywidualnie, natomiast warto podkreślić, iż prawie każdą instalację elektryczną jesteśmy w stanie rozbudować o automatykę pod inteligentny dom. Koszty wymiany instalacji zwracają się niemal natychmiast, a inwestując dodatkowo w fotowoltaikę można obniżyć rachunki za prąd nawet o 90%.

Zadzwoń do nas:

+48 794 407 601

Napisz do nas:

biuro@gge-elektryka.pl